Hakkımızda

Zümrüt Çıralı Boutique Hotel Web Sayfamıza Hoşgeldiniz

BURADA KEYİFLER BİR BAŞKA

Zümrüt Çıralı Boutique Hotel, Çıralı şehrinin dağ bölgesinde Çıralı Plajı’den 30 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Çıralı şehrindeki otel Akdeniz mimarisinin iyi bir örneğidir.

Doğa'da Gezi Keyfi

Zümrüt Çıralı Boutique Hotel’e gelen tüm Konuklarımız oteldeki bisikletleri, arabaları kullanmanın keyfini yaşıyorlar. Sizde bu keyif için burada olmalısınız.

HUZUR DOLU BİR TATİL

Zümrüt Çıralı Boutique Hotel zarif ada Konsepti ile konukseverliği, düşünceli olanaklar ve ayırt edici özellikler ile keyifli ve huzurlu anlar yaşatır.

Zümrüt Çıralı Boutique Hotel

Dağlarla çevrili pitoresk bir doğada yer alan Zümrüt Çıralı Boutique Hotel geniş bir bahçeye sahiptir. Konuklar açık yüzme havuzunda doğa manzarası eşliğinde yüzebilirler. Tesis bünyesinde ve çevresinde bisiklet gezileri ve balık tutma gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilebilir.

Otelin odalarının tamamı klima, elektrikli su ısıtıcısı, düz ekran TV ve buzdolabı ile donatılmıştır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi vardır. Odalardan dağ ve havuz manzaralarının keyfini çıkarabilirsiniz.

115687 Konuk
10047 Oda Ziyaretleri
312 Kalıcı Üyeler

Bizden Bahsettiler

Akın Bıyık

Tek kelimeyle mükemmel, sakin ve huzurlu bir yer. Otelin her şeyi olan Ceylan Hanım güler yüzü, muhabbeti ve çalışkanlığı ile bizleri çok mutlu etti. Ayrıca kahvaltı ve yemekler için Yörük Parkı çalışanlarına (özellikle ikizlere) çok teşekkürler.

Hatice Can

Gerçekten harika bir yer. Eşim ile balayında gittik ve tekrar şu anda oraya gitme planlarını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Tüm çalışanlara saygılar.

Aysel Aksel Tonguç

Sadece 5 gün kalabildiğimiz Zümrüt Çıralı Butik Otel’den son derece memnun ayrıldık. Anlata anlata bitiremediğimiz otelin temizliği, güler yüzlülüğü, misafirperverliği, bir dediğimizin iki olmadığı tüm işletme sahiplerine, özellikle ikizlere ve Ceylan Hanım’a çok teşekkür ederiz. Çok da fazla anlatmayayım, herkes gelmesin. Seneye görüşmek üzere.

Ahu Demiralp

Doğayla iç içe, güler yüzlü insanlarla dolu, huzurlu, mükemmel bir yer. Odalar tertemiz, çalışanlar çok ilgili. Kesinlikle ve kesinlikle tekrar gideceğimiz bir adres. Tatilimizin güzel, huzurlu ve mutlu geçmesine vesile olan başta Ceylan Hanım olmak üzere, tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Zümrüt Çıralı Video

Bizi Arayabilirsiniz.

Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz, konforlu, rahat ve huzur içerisinde, keyifle konaklayacağınız Zümrüt Çıralı Boutique Hotel Personellerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara