Misafir Köşesi

Zümrüt Çıralı Butik Otelimiz hakkında Misafirlerimizin düşünceleri

Misafirlerimiz neler söylemiş

Bizi Tercih etmeniz için bir çok sebebimiz var

Sakin ve huzurlu bir yer

AKIN BIYIK's Avatar

Tek kelimeyle mükemmel, sakin ve huzurlu bir yer. Otelin her şeyi olan Ceylan Hanım güler yüzü, muhabbeti ve çalışkanlığı ile bizleri çok mutlu etti. Ayrıca kahvaltı ve yemekler için Yörük Parkı çalışanlarına (özellikle ikizlere) çok teşekkürler.

AKIN BIYIK -

Harika bir yer

Hatice Han's Avatar

Gerçekten harika bir yer. Eşim ile balayında gittik ve tekrar şu anda oraya gitme planlarını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Tüm çalışanlara saygılar.

Hatice Han -

Otelin temizliği

Aysez Aksel Tonguç's Avatar

Sadece 5 gün kalabildiğimiz Zümrüt Çıralı Butik Otel'den son derece memnun ayrıldık. Anlata anlata bitiremediğimiz otelin temizliği, güler yüzlülüğü, misafirperverliği, bir dediğimizin iki olmadığı tüm işletme sahiplerine, özellikle ikizlere ve Ceylan Hanım'a çok teşekkür ederiz. Çok da fazla anlatmayayım, herkes gelmesin. Seneye görüşmek üzere.

Aysez Aksel Tonguç -

Odalar tertemiz

Ahu Demiralp's Avatar

Doğayla iç içe, güler yüzlü insanlarla dolu, huzurlu, mükemmel bir yer. Odalar tertemiz, çalışanlar çok ilgili. Kesinlikle ve kesinlikle tekrar gideceğimiz bir adres. Tatilimizin güzel, huzurlu ve mutlu geçmesine vesile olan başta Ceylan Hanım olmak üzere, tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Ahu Demiralp -

Lezzetli, temiz ve güler yüzlü

Hüseyin Yalvaç's Avatar

Sıcak, samimi, huzurlu, lezzetli, temiz ve güler yüzlü. Teşekkürler.

Hüseyin Yalvaç - istanbul

Butik otel budur

Özkan Hacıoğlu's Avatar

Gerçek anlamda butik bir otel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Özkan Hacıoğlu -

Huzuru hissedebileceğiniz tek yer

Enqin Demirtaş's Avatar

Doğanın içinde huzuru hissedebileceğiniz tek yer olmalı. Sessiz, sakin dere kenarı, hamak fasılları, havuz keyfi bambaşka. Güler yüz ve temiz, tiziz hizmetiyle bütün emeği geçen Zümrüt Çıralı Butik Otel ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Enqin Demirtaş -